April 10

Pliki Pedo I: Argentyna

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Pozdrowienia świata,

Dziś nadal grzebimy w pracy Natacha Jaitt zginęła, by się wydostać. Choć wspomnieliśmy o tym w artykule Natacha Jaitt tutaj, jest jeszcze wiele do zrobienia, więc wskoczmy od razu!

Szacuje się, że 152 miliony dzieci na całym świecie są zmuszone do pracy z powodu ubóstwa. W Argentynie wiele dzieci żyje w ubóstwie. Popularne jest wysyłanie tych dzieci do klubów (w tym przypadku klubów piłkarskich i programów telewizyjnych) z nadzieją, że staną się sławne. Dzieci te otrzymują obietnice od mężczyzn lub dzieci, którzy udają swoich przyjaciół (baiterów), aby doprowadzić je do grup i organizacji lub organizacji charytatywnych używanych do ruchu. Są pod całkowitą opieką organizatorów (osób zajmujących się handlem seksualnym), którzy organizują handel seksualny, informując dziecko, czy przyjdą na imprezę, lub jeśli spotkają się z tymi ludźmi (klientami), będą wypłacane, dadzą prezenty itp Ponieważ te dzieci są uważane za nieruchomości do dyspozycji, są gwałcone i gorzej. Ponieważ osoby u władzy i pozycji popularnej nie mogą być dotknięte prawem w Argentynie (podobnie jak większość innych krajów), dzieci te są bez wyrzutów sumienia przez niekończącą się rzekę Pedofilów.

Pamiętajcie, że bardzo rzadko zdarza się, że dzieci wypowiadają się o tych rzeczach z wielu powodów, głównie dlatego, że dorośli mają być tymi, którzy chronią ich, a gdy ktoś jest zdradzony w tak ekstremalnym stopniu przez tych, do których poszli po pomoc, milczą. Inni, którzy wypowiadają się, są ignorowani lub uciszeni, ponieważ dorośli myślą dziś tak mało dzieci. Ponieważ dorośli kłamią nieustannie, zakłada się, że dzieci również. Kolejne kłamstwa, dorośli mówią sobie, że stracą obowiązki życia. To niesamowite, że tak wiele dzieci zgłosiło się, ale to tylko daje nam mały wgląd w ciemność, jaką jest Argentyna.

Wielokrotnie dyskutowaliśmy o tym, jak działa mafia: elita, rządy, religie, szkoły, obozy i wszystkie inne formy ich przestępczości zorganizowanej. Wcześniej ujawniliśmy, że niezależnie od klubu lub firmy, czy jest to cement lub CPS lub szkoła z internatem, mogą i wiele z nich są wykorzystywane do elity głównej działalności: handel dziećmi. To jest biznes, w którym żyją elity, reszta jest konsekwencją. Ponieważ elita musi mieć twoje dzieci, muszą mieć wiele sposobów na zdobycie ich, trzymanie ich, bezpiecznie i potajemnie. Tak więc szkoły i obozy są tworzone, dzieci są zalane przez rodziców, którzy wolą oddać swój obowiązek innym niż sami być rodzicami. Tła są sprawdzane, dzięki procesom aplikacji, a dzieci są uwarunkowane, przynęty, zabierane i używane (czasami są oddawane i przechowywane do przyszłego użytku) lub sprzedawane (jeśli sytuacja się sprzedaje). Dzieci są produktem, którego elity zawsze będą chciały. Aby zabrać swoje dzieci z yo otwarcie tworzą “służby ochronne” i “policję”, aby zrobić to siłą, i milczeć wszystko na ten temat. Umieść plastikową gwiazdę na faceta i powiedzieć, że jest tutaj, aby pokazać ci, czym jest sprawiedliwość i prawo, a ty im wierzysz i pozwalasz im kontrolować ciebie, kraść twoje dzieci i rozerwać je na strzępy. Aby utrzymać policyjne chrząkanie zgodnie z porządkiem obrad, są obserwowane przez ciągle trwającą hierarchię, jaką tworzą elity: rząd, potem wojsko, potem tajne operacje itp. itd., dopóki dzieci nie będą traktowane tak, jak powinny być: jako przyszłość ludzkości, nasza nadzieja, nasze marzenie, my nigdy nie będą bezpieczne. Dopóki dorośli dorosną na zmianę i zaczną traktować swoją przyszłość, marzenia i nadzieje, ich dzieci, z szacunkiem, ochroną i miłością, na które zasługują, będą to wszystkie nasze wady. Każdy dorosły jest odpowiedzialny za tę niewybaczalną infekcję. Jedynym sposobem na sprawiedliwość jest zniszczenie tych, którzy ją zdradzili. Jedynym sposobem na pokój jest unicestwienie wszystkich, którzy próbują go odebrać, a kiedy już go dostaniemy, w końcu go ochronić. Pokój nie przychodzi przez poddanie się lub poddanie się, jak elita cię szkoliła. Dlatego ich pokój jest zawsze fałszywy. Ich pokój pochodzi tylko z tego, że jesteś z nimi w ulu. Prawdziwy pokój musi być zwalczany, zacięty i nieubłagany. Aby mieć pokój, musimy być nieustraszeni.

Więc niech nam złamać ten pierścień. Pamiętając, że to tylko ułamek pierścienia, ponieważ zeznania Natachy Jaitt i dowody przekazane sądowi zostały zapieczętowane, a gdy została zamordowana, najprawdopodobniej zostaną “zapomniane”. To fragment jednego z pierścieni pedofilskich papieża Franciszka:

Gustavo Vera i jego Fundacja La Alameda (Główny pierścień przywódcy-papieże prawa ręka człowieka, którego omówiliśmy w poprzednim artykule i nie powtórzy się w tym.)

Enrique Pinti (słynny komik, bliski przyjaciel Gustavo i klient)

Carlos Pérez (możliwe pierścień Leader-Jaitt następnie zarówno Perez i Vera przez rok)

Chrząki Gustavo Vera:

Matías Farías (zabił Lucis Perez)

Juan Pablo Offidani (zabił Lucis Perez)

Alejandro Maciel (zabił Lucis Perez)

Pablo Yotich (odurzony i zgwałcony Natacha Jaitt)

Maximiliano Giusto (odurzony i zgwałcony Natacha Jaitt)

Luana Micaela Monsalvo (również przy morderstwie Jaitta, wysokiej klasy dziewczyna Eskorta Gustavos)

Osobowości medialne:

Raúl Velaztiqui Duarte (producent, obecny przy morderstwie Jaitta)

Alejandro Fantino (Dziennikarz, Radio i TV osobowość dla Animales Sueltos)

Niektóre firmy zaangażowane:

Wielki Brat

Juan Cruz (panelista)

Liliana Parodi (zaangażowana bezpośrednio z Gustavo Vera, która dostaje dzieci dla Wielkiego Brata na jej prośbę.)

Vera i Brian Lanzelotta (Wielki Brat uczestnik klienta)

Klub Atlético Independiente i River Plate (Byli młodzieżowi zgłosił pierścień prostytucji dziecko, i inni, udał się do Natacha Jaitt o pomoc, która jest jak zaczęła odsłaniając ten pierścień.)

Martín Bustos asystent sędziego. (Przynęty dzieci i płaci im za stosunki seksualne z dorosłymi)

Alejandro Carlos Dal Cin reprezentant gracza (aresztowany za gwałt dziecka)

Juan Manuel Díaz Vallone organizator turnieju (głównie działa w południowym regionie Buenos Aires, ale ma długi zasięg.)

Diego Latorre Football gracz i dziennikarz (Natacha Jaitt był chwilowo intymny z-najprawdopodobniej uzyskać informacje, ponieważ wiedziała, że był zaangażowany) Media są zabronione do dyskusji Latorre.

Leo Cohen Arazi Public Relations Manager i jest właścicielem baru wykorzystywanego do transakcji. (homoseksualista i HIV, jego kumpel jest Delgado. Pośrednik do przynęty dzieci na seks z dorosłymi)

“Dzieci często żyją w zamkniętym obiegu w klubie, z dala od swoich krewnych, w nadziei, że profesjonalny futbol będzie przerwą, której potrzebują, aby uratować ich przed ubóstwem. Jeden z młodzieżowych zawodników ujawnił, że był wykorzystywany, że uprawiał seks z mężczyznami w zamian za pieniądze i że zawodnicy zostali zrekrutowani na ring prostytucji przez innego członka klubu. Wyjaśnił, że znał 19 innych studentów, którzy byli ofiarami tego pedofilskiego pierścienia.”

“Jest jeszcze jeden świadek, którego zeznania są analizowane. Obecnie ma 20 sprawdzonych faktów i 23 do sprawdzenia. Nadużywane gracze wynoszą dziesięć, z czego połowa pozostaje w Independiente.”

Było 19 graczy badanych na temat nadużyć, wśród nich pierwsze wspomniane piłkarze. Konsekwencje docierają do innych instytucji: odnotowano przypadki w All Boys (pięć), Lanús (3), Boca Juniors (1) i Barracas Central (1). Kontakty z nieletnimi były nawiązywane za pośrednictwem sieci społecznościowych, w tym Whatsapp, który Jaitt używał również do śledzenia pierścienia. Mimo, że te dzieci nie miały na nic pieniędzy, miały telefon. Jedna grupa WhatsApp, w której kontakty nadużywających, były powiązane pod nazwą “los topus”.

Red Infacia Robada / Skradzione Dzieciństwo Sieć

Siostra Marta Pelloni (przyjaciółka papieża Franciszka) jest założycielem Infacia Robada i córką argentyńskiego oficera armii służby weterynaryjnej. W tym samym roku została rektorem Colegio del Carmen i San José, w Catamarca, jedna z jej studentów, María Soledad Morales, została zamordowana przez ludzi, którzy mają bliskie powiązania z mafią wystawioną przez Natachę Jaitt, ale w przyszłości przejdziemy do femicydów. Natychmiast po morderstwie Pelloni rozpoczął protesty i organizowanie grup, aby stanąć przeciwko elitarnym mocarstwom, które przeważają. Od tego czasu uczestniczyła w Kongresie Antymafijnym i jest bardzo otwarcie wypowiadana o przestępczości zorganizowanej, którą nazywamy rządem i przywództwem. W 2013 roku Marta Pelloni otrzymała międzynarodowe nagrody Nawarry księcia Viany.

Red Infancia Robada Email: red@infanciarobada.org (zobacz tutaj więcej e-maili)

Media społecznościowe: Twitter, FB, LinkedIn

Sieć forów społecznościowych i kontaktów tutaj.

Siostra Marta Pelloni, przyzwyczaiła położnika Dante Binner, brata zastępcy narodowego i byłego gubernatora Hermesa Binnera, “do bycia częścią grupy mafijnej sprzedającej dzieci”, który porwał bliźniaki Liliany Czarnogóra. Według Czarnogóry co najmniej dziesięć razy udał się do domu Dantego Brinnera, brata byłego gubernatora, aby przeprowadzić badania lekarskie ciąży i określił to w tym czasie.

“W samym sercu Watykanu w XVI wieku Casina Pio IV, w której mieści się Papieska Akademia Nauk, odbyła się pierwsza edycja Głosów Wiary 8 marca 2014 roku. Siostra Marta Pelloni powiedziała publiczności, jak walczą z przemocą domową, handlem kobietami i dziećmi oraz zorganizowaną korupcję.”

Pobierz [5.48 MB]

“Spotkanie antytratowe z Ameryki Łacińskiej zorganizowane w Buenos Aires przez grupę Santa Marta (GSM), skupia biskupów, religijnych, świeckich, ekspertów i szefów policji z całego świata. Został stworzony Jorge Bergoglio w 2014 roku dla “Znalezienie rozwiązań poważnego problemu przestępczego”, który podnosi handel ludźmi. Uczestnicy wzięli udział: biskup San Juan, Jorge Lozano; siostry Valmí Bohn (Brazylia), Lidia Cruz (Gwatemala), Conchi Burgos (Peru) i Rosita Milesi (Brazylia); Néstor Roncaglia, szef argentyńskiej policji federalnej; Alicia Peresutti z organizacji pozarządowej Vínculos en Red i Martha Pelloni z Red Robada.”

“Właściciel Red Infacia Robada, siostra Marta Pelloni i Gustavo Vera z Fundacji La Alameda, przybył do Río Gallegos, aby szukać przyłączenia instytucji do Narodowej Sieci Antymafii. Spotkali się z byłym sędzią federalnym Río Gallegos, Ana Cecilia Alvarez, Podczas gdy jeszcze arcybiskup Buenos Aires, papież Franciszek uczestniczył w organizacji kongresu antymafijnego i pod nazwami stołu międzyreligijnego. Z tego doświadczenia wyłoniła się Narodowa Sieć Anti-Mafia. Narodowa Sieć Antymafijna ma wspólną walkę z mafiami handlu ludźmi, niewolnikami pracy, handlem narkotykami, korupcją i praniem brudnych pieniędzy.”

Czerwona Solidaria /Sieć Solidarności

Juan Carr jest właścicielem Czerwonej Solidarii i jest przyjacielem papieża Franciszka, który dorastał i pracował z Kościołem katolickim przez całe życie. Ruch Czerwonej Solidarii ma 800 wolontariuszy i 38 biur w całym kraju. Jego edukacja jest w służbie weterynaryjnej. Gdy miał 33 lata, Czerwona Solidaria została stworzona z 3 przyjaciółmi i jego żoną.

Czerwona Solidaria E-mail: hola@redsolidaria.org.ar

Media społecznościowe: LinkedIn, FB, Twitter, Instagram

Papież Franciszek, był głównym zwolennikiem zarówno pobożnego katolika, Juana Carra, jak i troski o biednych, z Czerwoną Solidarią. W 2011 roku Juan Carr stworzył również Mundo Invisible z 3 przyjaciółmi. Carr został nominowany przez UNESCO do Pokojowej Nagrody Nobla w 2012 roku. Został wybrany na Social Innovator w 1997 roku przez Ashoka Entrepreneurs Association of Washington w USA. W 2014 roku został ogłoszony wybitnym obywatelem miasta Buenos Aires, stolicy Republiki Argentyńskiej.

Co to jest Ashoka? Począwszy od Indii w 1981 roku, Ashoka zaczęła identyfikować i wspierać wiodących na świecie przedsiębiorców społecznych (plakatozy... elity zawsze potrzebują przyzwoitej publicznej twarzy, by się ukryć za tyłkiem, którzy mają pomysły na daleko idące zmiany społeczne. Ashoka stał się oficjalny w 1987 roku, inspirowany sanskryckim słowem Ashoka, co oznacza “aktywny brak smutku” i indyjskiego cesarza Ashoka, jednego z najwcześniejszych wielkich przedsiębiorców społecznych na świecie. Po zjednoczeniu Indii w III wieku pne, cesarz Ashoka wyrzekł się przemocy i stał się jednym z najbardziej tolerancyjnych, globalnych i kreatywnych liderów w historii, pionierskich innowacji w rozwoju gospodarczym i społecznym.

Juan Carr in a conversation about his friend, Pope Francis aka Jorge Bergoglio: "Bergoglio has been the one who brought these two dimensions of the faith together – the spiritual and the social. I’m from the diocese of San Isidro, not Buenos Aires, but even from a distance I knew that Bergoglio was important, not just for his social commitment but also in the political arena. The most important for me was when I was invited to present the biography of Bergoglio, titled El Jesuita, here in Buenos Aires. That night, I said that I was honored to present Jorge Bergoglio to the audience, someone I believe will one day be a saint. The next day, Bergoglio called me to thank me for what I said about him. I told him I’d like to trade in the speech to get him to help me achieve zero hunger in Latin America, because that’s really my obsession. He agreed immediately: “Of course,” he said. A couple of months later he becomes the pope! My main goal now is to “Bergoglioize” Latin America! We need to turn the message of this Jesuit, his ideas and his work, into a broad Latin American message."

Pobierz [162.45 KB]

A teraz doszliśmy do człowieka godziny, przywódcy tego pierścienia, Jorge Bergoglio.

Papież Franciszek (Jorge Bergoglio), który wszyscy wiemy, jest szaleńczym pedofilem i niestrudzenie pracował nad wprowadzaniem pedofilii do głównego nurtu, gdzie jest dzisiaj. Chronił pedofilów na całym świecie, wyraźnie stwierdzając światu, że ci “nietykalni” kapłani pedofilscy wykonują swoją pracę.

“Ojciec” Grassi pracuje obecnie w szkole Don Basco w Solis i Moreno, po tym jak został tam przeniesony, gdy okazało się, że jest brutalnym pedofilem.

Argentyński biskup Gustavo Zanchetta stwierdził, że niewłaściwe zachowanie z seminarzystami i miał homoseksualne, pedofilne, pornograficzne na swoim telefonie komórkowym, ale pozwolono mu pozostać na jako biskup północnej argentyńskiej diecezji Oran aż do 2017 roku, kiedy nagle zrezygnował, tylko po to, aby otrzymać najlepszą pracę w Watykan Franciszka, jego spowiednika.

Corradi, przywódca pedofilu poradził Antonio Provolo Institute for the Głuchych, gdzie dziesiątki pedofilów miały pełny dostęp do dziesiątek kolejnych dzieci pod ich opieką. Nawet z górą dowodów nic nie zostało zrobione.

Więcej tu, tu i tu i tu.

Kontynuujemy naszą pracę, aby odsłonić elity, a zwłaszcza ich pierścienie przemytu, mamy nadzieję, że to i wszystkie inne prace, które wykonujemy, pomogą Ci w dalszej demaskowaniu i zniszczeniu tych ludzi. Bez działania nic się nie liczy. Umieszczamy informacje przed Tobą. Będziesz nadal siedzieć cicho? Kiedy ludzie się obudzą? Kiedy ludzie zaczną zachowywać się jak ludzie?

Oczekujemy, że nie.

Udowodnij, że się mylimy.


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 10/04/2019 by admin in category "Pedos

Leave a Reply

Your email address will not be published.