April 10

Pedo Dosyaları I: Arjantin

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Selamlar Dünya,

Bugün Natacha Jaitt'in çıkmak için öldüğü işi araştırmaya devam ediyoruz. Natacha Jaitt'in makalesinde bundan bahsetmiş olsak da, yapılması gereken çok iş var, o yüzden hemen atlayalım!

Dünyada yaklaşık 152 milyon çocuk yoksulluk nedeniyle çalışmaya zorlanıyor. Arjantin'de birçok çocuk yoksulluk içinde yaşıyor. Bu çocukların ünlü olacakları umuduyla kulüplere (bu durumda futbol kulüplerine ve TV şovlarına) gönderilmeleri popülerdir. Bu çocuklara daha sonra arkadaşları (baiters) gibi davranan erkekler veya çocuklar tarafından, trafiğe kullanılan gruplar ve kuruluşlar veya hayır kurumları haline getirmek için vaatler verilir. Onlar bir partiye gelip eğer çocuk söyleyerek seks kaçakçılığı düzenlemek organizatörleri (işleyicileri), toplam bakım vardır, ya da bu insanlar (müşteriler) karşılamak gelirseniz, onlar ödenecek hediyeler, vb Bu çocuklar tek kullanımlık mülkiyet olarak kabul edildiğinden onlar tecavüze ve daha kötüsü. Güç ve popüler pozisyonlarda olanlar Arjantin'de yasalar tarafından dokunulmadığından (diğer birçok ülke gibi), bu çocuklar sonsuz bir Pedophiles nehri tarafından pişmanlık duymadan yararlanıyorlar.

Unutmayın, çocukların bu şeyler hakkında konuşmaları son derece nadirdir, çünkü çoğu nedenden ötürü, yetişkinlerin onları koruyan kişilerdir ve yardım istedikleri kişiler tarafından bu kadar aşırı derecede ihanete uğradığında sessiz kalırlar. Konuşan diğerleri görmezden geliyor ya da susturuluyor, çünkü yetişkinler bugün çok az çocuk düşünüyor. Yetişkinler sürekli yalan söylediğinden, çocuklar da kabul edilir. Yine de yetişkinlerin kendilerine hayatın sorumluluklarını kaybetmelerini söyleyen başka bir yalan. Bu kadar çok çocuk öne çıktı şaşırtıcı, ama bu bize sadece Arjantin karanlığa küçük bir bakış verir.

Daha önce birçok kez mafyanın nasıl çalıştığını tartıştık: diğer elit, hükümetler, dinler, okullar, kamplar ve organize suçların diğer tüm formları. Biz daha önce ne olursa olsun kulüp veya şirket, çimento veya CPS veya yatılı okul olsun, onlar ve birçok elitler ana iş için kullanılır: çocuk kaçakçılığı. Bu elitlerin yaşadığı iş, gerisi de bir sonuç. Çünkü elitlerin çocuklarına sahip olması gerekir, onları elde etmek, onları güvenli ve gizli tutmak için birçok yolu olmalı. Böylece okullar ve kamplar yapılır, çocuklar ebeveynler tarafından sular altında kalırlar ve ebeveynler kendileri olmaktansa başkalarına görevlerini vermeyi tercih ederler. Arka planlar, uygulama süreçleri sayesinde kontrol edilir ve çocuklar koşullandırılır, yemlenir, alınır ve kullanılır (bazen geri verilir ve gelecekteki kullanım için tutulur) veya satılır (durum satılıyorsa). Çocuklar elitlerin her zaman isteyeceği üründür. Çocuklarınızı yo'dan alabilmek için açıkça “koruyucu hizmetler” ve “polis” oluşturuyorlar ve bu konuda her şeyi sessiz tutuyorlar. Bir adama plastik yıldız takmış ve adalet ve kanunun ne olduğunu göstermek için burada olduğunu söylüyor. Onlara inanıyorsun ve seni kontrol etmelerine, çocuklarını çalmalarına ve onları parçalara ayırmalarına izin veriyorsun. Polis homurdanmalarını gündemle uyumlu tutmak için, elitlerin oluşturduğu hiyerarşi tarafından izlenir: hükümet, daha sonra askeri, sonra gizli operasyonlar vb. vs Çocuklara olması gerektiği gibi davranılıncaya kadar: insanlığın geleceği, umudumuz, hayalimiz, kendimiz. Yetişkinler bir değişim için büyüyüp geleceklerini, hayallerini ve umutlarını, çocuklarını hak ettikleri saygı, koruma ve sevgiyle tedavi etmeye başlayana kadar, bu bizim hatalarımız olmaya devam edecektir. Her yetişkin bu affedilemez enfeksiyondan sorumludur. Adaleti sağlamanın tek yolu ona ihanet edenleri yok etmek. Barışı sağlamanın tek yolu, onu elinden almaya çalışanları yok etmektir. Ve bunu elde ettiğimizde, sonunda onu korumaktır. Barış, elitlerin sizi eğittiği gibi pes ederek ya da pes ederek gelmez. Bu yüzden onların barışı hep yanlıştır. Onların esenliği, senin onlarla birlikte kovan-zihin içinde olmandan gelir. Gerçek barış için savaşılmalı, şiddetle ve acımasızca. Barış için korkusuz olmalıyız.

O zaman bu yüzüğü bozalım. Natacha Jaitt'in ifadesi ve mahkemeye verilen kanıtlar mühürlendiği için, bu yüzüğün sadece bir kısmı olduğunu göz önünde bulundurarak, öldürüldükçe büyük olasılıkla “unutulmuş” olacaklar. Bu Papa Francis'in sübyancı halkalarından birinin parçası:

Gustavo Vera ve onun La Alameda Vakfı (Biz teh önceki makalede tartışılan ve bu bir tekrarlamak olmaz ana halka liderleri-Papa Sağ el adam.)

Enrique Pinti (ünlü komedyen, Gustavo ve müşteri yakın arkadaşı)

Carlos Pérez (olası halka lideri-Jaitt bir yıl boyunca Perez ve Vera hem takip)

Gustavo Vera'nın homurdanmaları:

Matías Farías (Lucis Perez'i öldürdü)

Juan Pablo Offidani (Lucis Perez'i öldürdü)

Alejandro Maciel (Lucis Perez'i öldürdü)

Pablo Yotich (Natacha Jaitt'i uyuşturdu ve tecavüze uğradı)

Maximiliano Giusto (Natacha Jaitt'i uyuşturdu ve tecavüze uğradı)

Luana Micaela Monsalvo (ayrıca Jaitt cinayetinde, üst düzey eskort-Gustavos kızı)

Medya Kişilikleri:

Raúl Velaztiqui Duarte (yapımcı, Jaitt cinayetinde mevcut)

Alejandro Fantino (Animales Sueltos için Gazeteci, Radyo ve TV kişiliği)

İlgili Bazı Şirketler:

Ağabey

Juan Cruz (panelist)

Liliana Parodi (Gustavo Vera ile doğrudan ilgili, onun isteği üzerine Big Brother için çocuk alır.)

Vera ve Brian Lanzelotta (Büyük Kardeş Yarışmacı-müşteri)

Club Atlético Independiente ve River Plate (Eski gençlik oyuncuları bir çocuk fuhuş halkası bildirdi, ve diğerleri, o bu yüzüğü açığa nasıl başladı yardım için Natacha Jaitt gitti.)

Martín Bustos yardımcı hakem. (Çocukları yem eder ve yetişkinlerle cinsel ilişki kurmaları için öder)

Alejandro Carlos Dal Cin oyuncu temsilcisi (bir çocuğa tecavüzden tutuklandı)

Juan Manuel Díaz Vallone turnuva organizatörü (çoğunlukla Buenos Aires güney bölgesinde faaliyet, ancak uzun bir erişim vardır.)

Diego Latorre Futbol oyuncusu ve gazeteci (Natacha Jaitt o dahil olduğunu bildiği gibi bilgi almak için büyük olasılıkla bir anlık samimi oldu) Medya Latorre tartışmak yasaktır.

Leo Cohen Arazi Halkla ilişkiler yöneticisi ve işlemler için kullanılan bir bar sahibi. (eşcinsel ve HIV pozitif, onun popo arkadaşı Delgado. Çocukları yetişkinlerle cinsel ilişkiye sokmak için Middleman)

“Çocuklar genellikle profesyonel futbolun yoksulluktan onları kurtarmak için ihtiyaç duydukları mola olacağı umuduyla, akrabalarından uzakta, kulüpte kapalı devrede yaşarlar. Bir gençlik oyuncusu istismara uğradığını, para karşılığında erkeklerle seks yaptığını ve oyuncuların başka bir kulüp üyesi tarafından fuhuş ringine alındığını ortaya çıkardı. Bu sübyancı halkasının kurbanı olan 19 öğrenciyi tanıdığını ortaya çıkardı.”

“İfadesi analiz altında olan başka bir tanık daha var. Şu anda, 20 kanıtlanmış gerçekler ve 23 kontrol etmek vardır. Abused oyuncuları 10'a kadar, bunların yarısı Independiente'de kalıyor.”

İlk bahsedilen futbolcular arasında istismar hakkında araştırılan 19 oyuncu vardı. Sonuçları diğer kurumlara ulaşır: All Boys (beş), Lanús (3), Boca Juniors (1) ve Barracas Central (1)'de bildirilen vakalar vardır. Küçüklerle olan kişiler, Jaitt'in yüzüğü izlemek için kullandığı Whatsapp da dahil olmak üzere sosyal ağlar aracılığıyla yapıldı. Bu çocukların hiçbir şey için parası olmamasına rağmen, bir telefonları vardı. Bir WhatsApp grubu nerede istismar kişileri, “los topus” adı altında ilişkili.

Kırmızı İnfacia Robada / Çalıntı Çocukluk Çağı

Rahibe Marta Pelloni (Papa Francis'in arkadaşı) Infacia Robada'nın kurucusu ve Arjantin ordusu veterinerlik hizmetinin kızıdır. Aynı yıl Catamarca'da Colegio del Carmen ve San José'nin rektörü oldu, öğrencilerinden biri olan María Soledad Morales, Natacha Jaitt'in maruz kaldığı mafya ile yakın bağları olan insanlar tarafından öldürüldü, ancak gelecekte daha çok femisidlere gireceğiz. Cinayetten hemen sonra, Pelloni protesto ve galip elit güçlere karşı direnmek için gruplar düzenlemeye başladı. O zamandan beri Anti-Mafya Kongresi'ne katıldı ve hükümet ve liderlik dediğimiz organize suç hakkında çok açık sözlü. 2013 yılında Marta Pelloni, Viana Prensi Navarra'nın uluslararası ödülleri ile ödüllendirildi.

Kırmızı Infancia Robada E-posta: red@infanciarobada.org (daha fazla e-posta için buraya bakın)

Sosyal Medya: Twitter, FB, LinkedIn

Burada Sosyal Forumlar ve rehber Ağı.

Rahibe Marta Pelloni, ulusal yardımcısı ve eski vali Hermes Binner'in kardeşi doğum uzmanı Dante Binner'i Liliana Montenegro'nın ikizlerini kaçıran mafya grubunun bir parçası olmakla” suçladı. Karadağ'a göre, en az on kez eski valinin kardeşi Dante Brinner'ın bir evine gidip hamileliğin tıbbi kontrollerini gerçekleştirdi ve bu süre zarfında bunu belirtti.

“16. Yüzyılda Vatikan'ın kalbinde, Papalık Bilimler Akademisi'ne ev sahipliği yapan Casina Pio IV. Casina Pio, 8 Mart 2014 tarihinde ilk baskısı yapıldı. Rahibe Marta Pelloni, seyircilere aile içi şiddete karşı nasıl savaştıklarını, kadın ve çocuk ticaretini ve yolsuzluğu organize ettiklerini anlattı.”

İndir [5.48 MB]

“Santa Marta (GSM) grubu tarafından Buenos Aires'te düzenlenen Latin Amerika antitrata toplantısı, dünyanın dört bir yanından piskoposları, dini, yoksun, uzman ve polis şeflerini bir araya getiriyor. Bu insan kaçakçılığı yükseltir “ciddi suç sorununa çözüm bulma” için 2014 yılında Jorge Bergoglio kuruldu. Katılımcılar arasında San Juan piskoposu Jorge Lozano; Rahibeler Valmí Bohn (Brezilya), Lidia Cruz (Guatemala), Conchi Burgos (Peru) ve Rosita Milesi (Brezilya); Arjantin Federal Polis Şefi Néstor Roncaglia; Vínculos en Red STK Alicia Peresutti ve Martha Pelloni Kırmızı Infacia Robada.”

“Kırmızı Infacia Robada'nın sahibi, Rahibe Marta Pelloni ve La Alameda Vakfı'ndan Gustavo Vera, kurumların Ulusal Mafya Karşıtı Ağı'na yapışmasını istemek için Río Gallegos'a geldiler. Río Gallegos eski federal yargıç ile bir araya geldi, Ana Cecilia Alvarez, Hala bir Buenos Aires başpiskoposu iken, Papa Francis anti-mafya kongre organizasyonu katıldı ve dinler arası tablo için isimler sağladı. Bu deneyimden Ulusal Anti-Mafya Ağı ortaya çıktı. Ulusal Mafya Karşıtı Ağı, kaçakçılık, işçi kölesi, uyuşturucu kaçakçılığı, yolsuzluk ve kara para aklama mafyalarına karşı ortak bir mücadele olduğu iddia ediliyor.”

Kırmızı Solidaria (Dayanışma Ağı)

Juan Carr Red Solidaria'nın sahibi ve Papa Francis'in bir arkadaşıdır, büyüdü ve tüm hayatı boyunca Katolik Kilisesi ile çalıştı. Red Solidaria hareketinin 800 gönüllü ve 38 ofisi var. Eğitimi veterinerlik hizmetlerinde. 33 yaşındayken Red Solidaria 3 arkadaşı ve karısı ile yaratıldı.

Kırmızı Solidaria E-posta: hola@redsolidaria.org.ar

Sosyal Medya: LinkedIn, FB, Twitter, Instagram

Papa Francis, hem dindar Katolik Juan Carr'ın hem de Kızıl Solidaria'nın yandaştığı fakirlerin kaygılarının büyük bir destekçisiydi. 2011'de Juan Carr Mundo Invisible'ı 3 arkadaşıyla yarattı. Carr, 2012 yılında UNESCO tarafından Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi. 1997 yılında Washington Ashoka Girişimciler Derneği tarafından Sosyal Yenilikçi seçildi. 2014 yılında Arjantin Cumhuriyeti'nin başkenti Buenos Aires şehrinin İllüstrious Vatandaşı ilan edildi.

Ashoka nedir? 1981'de Hindistan'dan başlayarak Ashoka, dünyanın önde gelen sosyal girişimcilerini tanımlamaya ve desteklemeye başladı (posterboys... elitlerin her zaman arkasına saklanmak için iyi bir halka ihtiyacı var. Ashoka 1987 yılında resmi oldu, “üzüntü aktif yokluğu” anlamına gelen Sanskritçe kelime Ashoka esinlenerek ve Hint İmparator Ashoka, dünyanın en eski büyük sosyal girişimcilerinden biri. M.Ö. 3. yüzyılda Hindistan'ı birleştirdikten sonra İmparator Ashoka şiddetten vazgeçti ve tarihin en hoşgörülü, küresel görüşlü ve yaratıcı liderlerinden biri haline geldi ve ekonomik kalkınma ve sosyal refaha öncülük etti.

Juan Carr in a conversation about his friend, Pope Francis aka Jorge Bergoglio: "Bergoglio has been the one who brought these two dimensions of the faith together – the spiritual and the social. I’m from the diocese of San Isidro, not Buenos Aires, but even from a distance I knew that Bergoglio was important, not just for his social commitment but also in the political arena. The most important for me was when I was invited to present the biography of Bergoglio, titled El Jesuita, here in Buenos Aires. That night, I said that I was honored to present Jorge Bergoglio to the audience, someone I believe will one day be a saint. The next day, Bergoglio called me to thank me for what I said about him. I told him I’d like to trade in the speech to get him to help me achieve zero hunger in Latin America, because that’s really my obsession. He agreed immediately: “Of course,” he said. A couple of months later he becomes the pope! My main goal now is to “Bergoglioize” Latin America! We need to turn the message of this Jesuit, his ideas and his work, into a broad Latin American message."

İndir [162.45 KB]

Ve şimdi günün adamı, bu yüzüğün lideri Jorge Bergoglio'ya geldik.

Papa Francis (Jorge Bergoglio) hepimiz öfkeli bir sübyancı olduğunu biliyoruz ve bugün olduğu ana akım, içine sübyancını getirmek için yorulmadan çalıştı. Dünyanın dört bir yanındaki sübyancıları korudu ve dünyaya bu “dokunulmaz” sübyancı rahiplerin ustalarının işlerini yaptıklarını açıkça belirtiyor.

“Baba” Grassi şu anda Solis ve Moreno'daki Don Basco Okulu'nda çalışıyor, şiddet yanlısı bir sübyancı olduğu ortaya çıktıktan sonra oraya yerleştiriliyor.

Arjantinli Piskopos Gustavo Zanchetta, seminerler ile uygunsuz davranışlara sahip bulundu ve cep telefonunda homoseksüel, pedofilik, pornografi vardı, ancak 2017 yılına kadar Oran kuzey Arjantin piskoposluk piskoposluk piskoposu olarak kalmasına izin verildi, aniden istifa etti, sadece Francis'in Vatikan'ı, onun itirafçısı.

Sübyancının lideri Corradı, onlarca sübyancının bakımında onlarca çocuğa tam erişim hakkı olduğu Antonio Provolo Enstitüsü'nü istila etti. Deliller dağına rağmen, hiçbir şey yapılmadı.

Burada ve burada, burada ve burada ve burada.

Elit insanları ve özellikle de kaçakçılığı halkalarını ortaya çıkarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz, umuyoruz ki bu ve yaptığımız diğer tüm çalışmalar, bu insanları daha da ifşa etmenize ve yok etmenize yardımcı olacaktır. Eylem olmadan hiçbir şey önemli değil. Bilgileri sizden önce yerleştirebilirsiniz. Sessiz oturmaya devam edecek misin? İnsanlar ne zaman uyanacak? İnsanlar ne zaman insan gibi davranmaya başlayacak?

Öyle olmasını beklemiyoruz.

Yanıldığını kanıtla.


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 10/04/2019 by admin in category "Pedos

Leave a Reply

Your email address will not be published.