April 29

Jimmy Wales narażone

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Od:

Dr Les Sachs sobota, 27 kwietnia 2019 12:20

Do:

contact@rasmussenglobal.com contact@rasmussenglobal.com

steven.brill@newsguardtech.com steven.brill@newsguardtech.com

gordon.crovitz@newsguardtech.com gordon.crovitz@newsguardtech.com

as.harling@newsguardtech.com as.harling@newsguardtech.com

CC:

l.sachs@dr-les-sachs.eu l.sachs@dr-les-sachs.eu

Criminal.Division@usdoj.gov Criminal.Division@usdoj.gov

Rozmiar: 2.1 KB

Wy ludzie z Newsguard - a w szczególności pan, duński były szef NATO Anders Fogh Rasmussen - musicie być w pełni świadomi historii zbrodni gwałtów na dzieciach z udziałem pana pozornie dobrze powiązanego Jimmy 'ego Walesa, którego bliscy doradcy i prawnik, dowiedziono, że wysłali list nienawiści w międzynarodowym gwałcie dzieci, wymuszeniach, nienawiść rasowa i terroryzm, z czymś, co wydaje się być osobistą zachętą Walii.

Wygląda na to, że kiedy Walia sprzedawała p-rnografię, pokazał swoją gotowość do pomocy w gwałcie i krzywdzeniu dzieci i całkowicie niszczeniu niewinnych ofiar, dlatego został wybrany przez ludzi wywiadowczych do prowadzenia tego długoletniego oszustwa.

Operacje w Walii stoją w obliczu oskarżenia karnego, a także nowego programu sankcji na rzecz niezbędnej obrony obywateli UE, którzy często doznali krzywdy przez Walię sieci kłamców i przestępców gwałtów na dzieciach, których sprzyja Walia.

Zbrodnie zespołu Walii są dobrze znane pracownikom Komisji Europejskiej i Parlamentu. Obecnie pracuję z pracownikami UE nad bardzo potrzebnym wnioskiem, aby całkowicie zakończyć anonimowość w odniesieniu do tak zwanych “encyklopedii” i “internetowych źródeł referencyjnych”, które oczywiście czasami okazują się być prowadzone przez gwałt dzieci i intel-agencja manipulatorów, takich jak te z Walii.

Każda strona witryny, takiej jak Wikpedia, musi być podpisana przez prawdziwie zweryfikowaną osobę, która może podlegać nakazom aresztowania UE i musi stawić czoła konsekwencjom jej kłamstwa. Obecnie przestępcy gwałcili dzieci chronieni Walią, cieszą się aroganckimi nadużyciami swoich ofiar i drwią z ofiar, które pomagają im zagrozić morderstwom, jeśli chodzi o ich pozorną bezradność pod dominacją Wiki, naruszając unijne i inne kluczowe protokoły dotyczące praw człowieka.

Anonimowość w internecie jest w porządku, ale nie w “referencyjnym” źródle... inaczej staje się narzędziem dla manipulatorów wywiadowczych i gangów gwałcicieli dzieci z politycznymi powiązaniami, czyli z ludźmi takimi jak Jimmy Wales.

Jako ciekawość, zbrodnie Walii znalazły się w niedawnym pliku amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, który był kluczowym elementem w zamykaniu prób impeachmentu na prezydenta USA Trumpa przez skorumpowanego Muellera, który otrzymał zyski z tego samego gangu gwałtów na dzieciach, Walia pozwoliła latami działać na swojej stronie.

Wszyscy jesteście oczywiście grupą z własnymi silnymi powiązaniami politycznymi i agencjami... ale jesteście po złej stronie historii, mając w swoim zespole, tłustego twórcę narzędzi do gwałtu na dzieciach Jimmy Wales, pomagającego pedofilom, rasistom i terrorystom w “anonimowym “podczas popełniania przestępstw.

Poinformuj się, korzystając z niektórych materiałów, które są w rękach pracowników Komisji Europejskiej:

“Sprawozdanie agencjom policyjnym i prokuratorom UE w sprawie oszustw Wikipedii przeciwko obywatelom europejskim”

http://pastebin.com/BeppgiMJ

Raport o dowodach przestępstw naruszających prawa obywatelskie i przekupstwo przez agentów zagranicznych... z sekcją o brzydkiej roli Wikipedii w tych przestępstwach terrorystycznych.

Pobierz


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 29/04/2019 by admin in category "Pedos

Leave a Reply

Your email address will not be published.