April 29

Jimmy Wales maruz

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Kimden:

Dr Les Sachs 27 Nisan 2019 Cumartesi 12:20

Kime:

contact@rasmussenglobal.com contact@rasmussenglobal.com

steven.brill@newsguardtech.com steven.brill@newsguardtech.com

gordon.crovitz@newsguardtech.com gordon.crovitz@newsguardtech.com

as.harling@newsguardtech.com as.harling@newsguardtech.com

CC:

l.sachs@dr-les-sachs.eu l.sachs@dr-les-sachs.eu

Criminal.Division@usdoj.gov Criminal.Division@usdoj.gov

Boyut: 2.1 KB

Siz Newsguard'dakiler, özellikle de siz, Bay Danimarkalı eski NATO şefi Anders Fogh Rasmussen, yakın yardımcıları ve avukatı, uluslararası bir çocuk tecavüzüne, gaspta nefret mektubu gönderdiği kanıtlanmış olan Jimmy Wales'in de dahil olduğu çocuk tecavüzünün suç geçmişinin farkında olmalısınız. Irk nefreti ve terörizm planı, Galler'in kişisel cesaretlendirmesi gibi görünüyor.

Görünen o ki, Galler p-rnografi satarken, çocuklara tecavüze ve zarar vermeye ve masum kurbanları tamamen yok etmeye istekli olduğunu gösterdi, bu yüzden istihbarat insanları tarafından bu uzun zamandır devam eden dolandırıcılığı yürütmesi için seçildi.

Galler operasyonları cezai iddianamenin yanı sıra Galler'in teşvik ettiği yalancı ve çocuk tecavüzcüsü suçlularından oluşan Galler ağı tarafından sık sık zarar gören AB vatandaşlarının savunulması için yeni bir yaptırım programıyla karşı karşıyadır.

Galler ekibinin suçları, AB Komisyonu ve Parlamentosu'ndaki personel tarafından biliniyor ve şu anda,'ansiklopediler've'internet referans kaynakları'konusunda anonimliği tamamen sona erdirmek için çok ihtiyaç duyulan bir öneri üzerinde AB personeliyle çalışıyorum. Galler gibi Intel ajansı manipülatörleri.

Wikpedia gibi bir sitenin her sayfasının gerçek doğrulanmış bir birey tarafından imzalanması ve daha sonra AB'nin tutuklama emirlerine tabi tutulması ve yalanlarının sonuçlarıyla yüzleşmesi gerekir. Şu anda olduğu gibi, Galler tarafından korunan çocuk tecavüzleri suçluları, Wiki'nin egemenliği altındaki apaçık çaresizlikleriyle ilgili olarak, AB ve diğer temel insan hakları protokollerini ihlal ederek kurbanlarını kibirli suistimalden ve cinayetle tehdit ettikleri mağdurlarla alay ediyorlar.

İnternetteki anonimlik iyi, ama'referans'kaynakta değil... aksi takdirde istihbarat manipülatörleri ve politik bağlantıları olan çocuk tecavüzcüsü çeteleri için bir araç haline gelir, yani Jimmy Wales gibi insanlarla.

Bir meraktan, Galler suçları, ABD Adalet Bakanlığı'nın yakın tarihli bir dosyasında yer alıyordu. Bu, ABD Başkanı Trump'a karşı yürüttüğü ve aynı çocuk tecavüzüne uğramış Çetesi Galler'in kendi sitesinde yıllarca faaliyet göstermesine izin veren yolsuzluğa uğramış Mueller'in görevden alma girişimlerinin kapatılmasında kilit rol oydu.

Hepiniz kendi güçlü politik ve istihbarat ajansı bağlantılarınıza sahip bir grupsunuz... ama burada tarihin yanlış tarafındasın, çocuk tecavüzcüsü araçlarının yağlı yaratıcısı Jimmy Wales, sübyancılara, ırkçılara ve teröristlere suç işlerken'anonim'olmalarına yardım ederek.

Avrupa Komisyonu personelinin elindeki bazı materyallerle kendinizi bilgilendirin:

'Avrupa Vatandaşlarına Karşı Vikipedi Dolandırıcılığı konusunda AB Polis Ajanslarına ve Savcılara Raporu'

http://pastebin.com/BeppgiMJ

Sivil Hakları ihlal eden suçların kanıtları ve yabancı ajanlar tarafından rüşvet verildiğine dair Wikipedia'nın bu terör suçlarındaki çirkin rolüyle ilgili bir bölüm.

İndir


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 29/04/2019 by admin in category "Pedos

Leave a Reply

Your email address will not be published.