July 28

Milion Masek marzec 2018

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Świat pozdrowienia.

Jesteśmy Anon DK.

Czas na nasz doroczny marsz Milionów Masek zbliża się szybko. Zanim się zorientujemy, że listopad znów tu będzie.

Rozpoczęliśmy ten nowy rok, zastanowiliśmy się nad Anonymous i rozwojem pomysłu. Patrząc na świat widzimy, że wielu ludzi budzi się do prawdy o naszej rzeczywistości. Ludzie zdają sobie sprawę z korupcji w rządach z powodu operacji anonimowych. Ludzie zdają sobie sprawę z elitarnych rodzin bankowych z powodu ataków Anonymousa na banki i bankierów. Ludzie zdają sobie sprawę nawet z kontrolowanej opozycji wykorzystywanej przez elitę, takich jak WikiLeaks i AnonOps i AnonOfficial i tym podobne. Ludzie zdają sobie sprawę ze scjentologii i wszystkich innych religii stworzonych przez elitę w celu indoktrynacji i podziału ludzkości. Ludzie zdają sobie sprawę z wykorzystywania dzieci, handlu ludźmi, eksperymentów z kontrolą umysłu i wielu innych.

Teraz ludzie rozumieją elitę i poprowadziliśmy ich przez wewnętrzne funkcjonowanie rodzin i ich branż kontroli i jak wszystkie są kontrolowane i finansowane przez Watykan, który jest kontrolowany przez rodziny wyższych elitarnych.

Jak to się stało, dzięki pracy milionów Anonimowych, więc elity stały się bardzo świadome nas. Ustawodawstwo zakazujące ludziom patrzenia na elitarne linie krwi. Ustawy zostały uchwalone w wielu krajach, aby nie śpi przed gromadzeniem się lub mówieniem. Aktywiści i protestujący są aresztowani dzień i noc na całym świecie.

Gdy rozglądamy się dookoła, obserwując to, co ma nadejść tak wyraźnie... Widzimy naturalny postęp Anonimowych i nadszedł czas, aby Anonimowy miał katalizator w tym roku Marzec może zapewnić, albo ludzie zginą w świecie ciemności. Wiemy, jak większość innych Anonimowych wie, że w tym roku będzie bardzo prawdopodobne, aby ostatni rok Anonimowy będzie mógł zebrać się na nasz marzec w listopadzie. Ten rok jest również ważny, ponieważ tak wielu się obudziło i tak wielu jest aresztowanych, uciszanych i ocenzurowanych, aby utrzymać masową wiedzę wykrwawiającą z postępowania, tym bardziej istotne jest, aby Anonimowi i wszyscy bojownicy o wolność i aktywiści zjednoczyli się jako kolektyw, dopóki jest to możliwe.

Anonimowy zobaczyć, jak świat się budzi i elity muszą stworzyć ściślejszą kontrolę nad ludzkością, negatywność, która rozprzestrzenia się jak wirus. Wszyscy myślą o zemście, przemocy, nienawiści lub rozpaczy. Negatywność zasila tylko elitę i siły, z których walczymy, by uwolnić ludzi. Anonimowy oznacza pokój. Tak więc w listopadzie br. połączymy się w pokoju i miłości i wprowadzimy falę pozytywnych częstotliwości do ust zła. Jeśli staniemy zjednoczeni, ludzie nie będą w stanie odszukać wzroku, jak skierujemy ich wzrok na Rzym, na Plac Petersburski, przez bramy Mordoru, aby szturchać oko elity. Anonimowy jest światłem miłości do ludzkości. Jesteśmy mówcami prawdy i jesteśmy tymi, którzy prowadzą ludzi tego świata do wolności.

Ci z Was, którzy są z nami od wielu lat, są już świadomi anonimowego kodeksu postępowania w marcu. Marsz ten jest ważnym wydarzeniem dla Anonima i musi być traktowany jako taki. Bądź przygotowany, aby przynieść silne pozytywne wibracje. BYOB. Przynieś własne bąbelki i choć nie pokryje miasta wystarczającą ilością mydła, aby je oczyścić, niech nasz marsz wyszoruje tyle brudu, by świat mógł w końcu zobaczyć oko bestii. Ponieważ w tym roku Marsz Zbiorowy odbędzie się w Watykanie, na Placu Bazyliki w Petersburgu, dostosowaliśmy tradycyjny Kodeks, ponieważ większość zasad była nielegalna zgodnie z prawem Watykańskim. Kodeks wszyscy, którzy uczestniczą, muszą przestrzegać następujących zasad:

Zasada #1: Spokojnie. Bądź anonimowy.

Zasada #2: Anonimowy to legion. Nigdy nie bądź sam. Izolacja podczas protestu oznacza cię jako cel dla opiekunów, którzy chcą uwięzić ciebie i innych.

Zasada #3: Zostaw tyle, ile możesz w swoim pokoju lub samochodzie. Będziesz musiał łatwo i szybko przejść przez wykrywacze metali i linie. Nie będzie miejsca, aby zostawić bagaż lub torby. Zapoznaj się ze wszystkimi zakazanymi materiałami i urządzeniami Watykanu, takimi jak noże, pistolety, kije i parasole. Nie powinno się mówić, że broń jest zabroniona, nie wspominając o tym, że jest przeciwko Anonimowi.

Zasada #4: Anonimowi zawsze zachowują się w sposób odpowiedzialny i pełen szacunku, ponieważ reprezentujemy ideę i podtrzymujemy wyznanie. Zniszczyliśmy nasze ego, żeby nie mogło nas pokonać. Nie mamy narodowości, rasy innej niż ludzka i żaden inny podział. Wszyscy, którzy nie podtrzymają idei i Creed of Anonimowy w tym marcu zostaną odrzuceni i wyrzuceni przez prawdziwego Anonimowego, który to robi.

Zasada #5: Ubierz się odpowiednio dla pogody, faszystów i policji. W Watykanie o niskim kroju lub bez rękawów odzież, szorty, minispódniczki i czapki nie są dozwolone. Oprócz czapek i kapturów w pomieszczeniach, jest to łatwe do utrzymania zgodnie z Anonimowym standardowym ubioru z kapturem lub garniturem.

Zasada #6: Nie podżegaj do negatywnych działań fizycznych. Powstrzymaj ich przed wydarzeniem. Jesteśmy tu, by być pozytywną i potężną siłą, a nie bezmyślnymi cywilami. Jest to jedno z najbardziej obserwujących terytorium na świecie. Jesteś na kamerze, a Policja Watykańska nie ma poczucia humoru.

Zasada #7: Zrób, co jest możliwe, aby zapobiec identyfikacji z filmów wykonanych przez innych protestujących lub bezpieczeństwa. Użyj szalików lub okularów przeciwsłonecznych. Maski nie są konieczne, to tylko symbol i zakładanie ich w kontekście publicznej demonstracji jest zabronione w większości jurysdykcji, choć Watykan nie określił, czy Maska Guy Fawkes była w rzeczywistości zakazana. Zawsze bądź przygotowany.

Zasada #8: Przynieś wodę. Odwodniony, spragniony Anonim nie jest użytecznym Anonimem. Żadna żywność lub napoje nie są dozwolone w większości obszarów, więc przygotuj się na marnowanie wszystkiego w koszu i wydawanie nadmiernych ilości pieniędzy, aby ugasić pragnienie w obecności najbogatszej marionetki na ziemi.

Zasada #9: Noś dobre buty. Przestrzeganie tych zasad zapewni Ci komfort podczas demonstracji. Należy pamiętać, że demonstracje mogą być często dość długie. Szczęśliwy Anonim to pokojowy Anonim.

Zasada #10: Znaki, ulotki i zwroty. Bądź gotowy. Upewnij się, że znaki są wystarczająco duże, aby przeczytać. Upewnij się również, że tekst na twoich znakach i twoich zwrotach jest trafny dla celu protestu.

Zasada #11: Przygotuj czytelne, nieskomplikowane i dokładne ulotki do rozdania tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat motywacji wydarzenia, linków do stron internetowych lub dalszych informacji, aby obudzić mas.

Zasada #12: Dokumentuj demonstrację. Filmy i zdjęcia z wydarzenia mogą być wykorzystane do potwierdzenia twojej strony historii, jeśli zaangażują się w to organy ścigania. Jednak wszystkie te rzeczy są zabronione wewnątrz budynków w Watykanie, w tym rysowanie szkiców, korzystanie z kijów do selfie, laserów, mikrofonów lub głośników, palenie tytoniu i fotografii flash. Co więcej, publikowanie zdjęć i filmów z twoich heroicznych działań w Internecie jest zobowiązane do wygenerowania wygranej, napominając innych Anonimowych, aby podążali za twoim wspaniałym przykładem.

Jeśli zastosujesz się do tych prostych zasad, sukces twojego działania jest praktycznie zapewniony. Zignoruj te zasady na własne ryzyko. Idźcie za nimi, a zwycięstwo będzie wasze.

Oczekuje się, że zrobisz dodatkowe badania w przepisach Watykanu City-Państwo przed przystąpieniem. Nadszedł czas, aby Anonim zrobił to, co zrobił przez całą historię i stanął twarzą w twarz z wrogiem i uwolnił ludzi. Musimy pokazać ludziom, którzy się obudzili, kim jest mówca wyższych elit. Tak jak już wcześniej narysowaliśmy ich skupienie. Tego listopada 5 listopada będzie piąty listopada do zapamiętania. Wzywamy wszystkich Anonimowych z Noobies do l33t, aby połączyć się razem, aby pokazać, czym naprawdę jest ludzkość, siła, piękno, radość, miłość i prawda. Gdy zbliżymy się do naszej daty, będziemy udostępniać dalsze informacje, które pomogą Anonimowi, którzy są lepiej wykwalifikowani w Ddos i zastrzyki niż Marching. Jak zawsze będziemy mieć obecność online i osobiście. Wiele jest zaplanowane i wszystkie są potrzebne. Wielu już zaczęło zwracać swoje orędzia do Watykanu. Nadszedł czas, by zmienić świat.

Wielu z was może nie zrozumieć, dlaczego Anonim stanie w pokoju i miłości w obliczu naszego wroga. Jest to proste dla tych, którzy rozumieją ten pomysł. W końcu trzeba będzie zbliżyć się do elity. To jest nieuniknione. To nie jest cel Anonima, ponieważ decyzja jest dla ludzi. Ludzkość ma wolną wolę, a Anonim jest tylko mówcą prawdy, a nie manipulatorem działań. To jest praca elity. Do ludzi należy decyzja o przebiegu działań fizycznych, naszym zadaniem jest pokazanie im prawdy i miłości i sposobu, w jaki ludzkość powinna być... wolna. To, co osiągniemy w tym roku Marsz Milionów Masek na Watykanie, jest tym, co zrobi różnicę i stworzy scenę dla przyszłości ludzkości. To, co zostało osiągnięte, zależy od Ciebie i jest twoją odpowiedzialnością.

Obowiązkiem Anonimowego jest wyjęcie stron internetowych, nazwanie odpowiedzialnych osób, ujawnianie i zamykanie jak największej liczby oszustw i manipulacji, aby obudzić ludzi, edukować ludzi i ich uwolnić. W końcu ludzkość będzie musiała przetrwać, stawiając się przed elitą, albo zostanie zniszczona. Będzie musiał walczyć, albo zostać pokonany. Więc mając na uwadze tę rzeczywistość, wzywamy was do przyłączenia się do nas. Rozumiemy, że to będzie trudne finansowo dla wielu ludzi, dlatego powiedziano ci tak wcześnie, więc masz czas potrzebny na przygotowanie się. Jest to proste, aby spotkać się z kolegami Anonymous i dzielić koszty podróży. Jest możliwe, aby zjednoczyć się z nami. To ostatnie wezwanie do Anonimowego, aby stanął i spełniał swój cel, tak jak poprzednio. Proszę skorzystać z i przetłumaczyć zapis zawarty w opisie. Niech to będzie największy Anonimowy marcowy kiedykolwiek miał!

Do zobaczenia na Placu Bazyliki w Petersburgu.

Oczekujemy ciebie.

Transkrypcje:

Angielski

Rosyjski

Niemiecki

Francuski

Hiszpański

Włoski

Rumuński

Tu są jakieś Zbrodnie Watykańskie.

Dla Evigt

Credo


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 28/07/2019 by admin in category "Anonymous

Leave a Reply

Your email address will not be published.