October 26

O tym

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

To jest podstrona AKA blog do kontynuowania prac nad elitarnymi liniami krwi i ich agendami.

Strona główna jest tutaj.

Biblioteka Achives jest tutaj.

A jeśli masz umiejętności, zapraszamy do odwiedzenia naszego IRC.

Wszystko na tej stronie jest bezpłatne do pobrania, udostępniania, przesyłania, zapisywania i dystrybucji, jak chcesz.

PROSZĘ, ZRÓB TO.

Na górze każdej strony można przetłumaczyć dowolną stronę klikając odpowiednią flagę u góry strony. (Wtyczka nie przetłumaczy niektórych naszych dłuższych artykułów.) Zauważysz również przycisk odtwarzania, ponieważ teraz mamy możliwość, aby dać Ci wersje audio każdej strony! Klikając przycisk “Subskrybuj” możesz pobrać plik audio artykułu, aby ułatwić udostępnianie, używać lub zapisać na później. (Wtyczka nie pozwoli nam zmienić etykietę przycisku pobierania na “Pobierz”...)

Ta strona jest mocno ocenzurowana i często podejmowana przez DHS. Jeśli nie nastąpi po powrocie, odczekaj kilka dni i spróbuj ponownie. Zawsze wróci, jeśli nam się uda. Proszę pobrać, wydrukować, wysłać e-mail, skopiować i zapisać wszystko, co chcesz. Prawda musi wyjść na jaw. Będą tylko cenzurować nas coraz bardziej w miarę upływy czasu. Zdolność do uzyskania prawdy jest tymczasowa.

Case and Point: Po wydaniu naszego ostatniego filmu 25 grudnia 2018 i towarzyszącego artykułu, nasza główna strona internetowa i podstrony zostały usunięte i zniszczone przez wordpress, w tym nasze kopie zapasowe. Dzięki temu nagłemu usunięciu naszej witryny i plików kopii zapasowych straciliśmy wszystkie informacje na stronie od lutego 2017 do stycznia 2019 r. Udało nam się uratować wiele artykułów wykonanych do połowy 2018 r., przy minimalnej utracie informacji. Brakuje nam tylko 12 artykułów, których nie da się uratować. Rozczarowujące są to jedne z najcenniejszych informacji, jakie wystawiamy. Na szczęście artykuły te zostały umieszczone w wideo i można je obejrzeć w odpowiednich postach - niestety bez towarzyszących artykułów i źródeł. Nie być zaniepokojony... Od jakiegoś czasu ujawniamy elitę, a to zdarzyło się wiele razy wcześniej, to nie będzie ostatnie. Informacje, które udostępniamy, czasami, ujawniają serce elity, które robią wszystko, by cię nie dowiedzieli. Mamy nadzieję, że kulminacja naszych dzieł pomoże je rozłożyć w taki sposób, aby raz na zawsze eksponować.

Obudź i zobacz

Dziękuję za przyjście.

Elity twierdzą, że ich rodziny prowadzą do Kaina. Po prostu przyjęliśmy to twierdzenie i udowodniliśmy, że to prawda, a czyniąc to wiele, wiele więcej. Jest bardzo niewiele książek napisanych z linią czasową i historią rodzin i ich genealogią. Najbardziej szczegółowa książka o rodzinach tylko śledzi linię krwi do 1500.

Proszę cieszyć się EL: The Bloodlines. D0x rodzin Elite z powrotem do 4400 pne.

Poniższy dokument został wydany w dniu 25 grudnia 2015 o godzinie 12:00am. Treść tego dokumentu jest solidnym faktem, mimo że literówki istnieją... Niepodważalne. Jednakże, nie wierz mi na słowo, udowodnij to sobie. Niech prawda cię uwolni.

Ciesz się i podziel się!

Pierwsza połowa wideo wersja EL: Bloodlines

Druga połowa wideo wersja EL: Bloodlines

Pobierz [1.54 MB]