October 26

Hakkında

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Bu, elit soylar ve gündemleri ile ilgili devam eden çalışmalar için AKA alt sitesi.

Ana Site Burada.

Kütüphane Başarıları Burada.

Yeteneğin varsa IRC'mizi ziyaret edebilirsin.

Bu sitedeki her şey istediğiniz gibi indirmek, paylaşmak, yüklemek, kaydetmek ve dağıtmak için ücretsizdir.

LÜTFEN ÖYLE YAP.

Her sayfanın üst kısmında, sayfanın üst kısmındaki uygun bayrağa tıklayarak herhangi bir sayfayı çevirebilirsiniz. (Eklenti bizim uzun makalelerin bazılarını çevirmek olmaz.) Artık size her sayfanın ses sürümlerini verebilme yeteneğine sahip olduğumuzdan da bir oynatma düğmesi göreceksiniz! 'Abone Ol'düğmesine tıklayarak, kolay paylaşım, kullanmak veya daha sonra kaydetmek için makalenin ses dosyasını indirebilirsiniz. (Eklenti indirme düğmesinin etiketini'İndir'olarak değiştirmemize izin vermez...)

Bu site ağır sansürlü ve sık sık DHS tarafından aşağı çekilir. Geri döndüğünüzde bu kadar değilse, lütfen birkaç gün bekleyin ve tekrar deneyin. Eğer yardım edebilirsek, her zaman geri dönecek. Lütfen istediğiniz her şeyi indirin, yazdırın, e-posta gönderin, kopyalayın ve kaydedin. Gerçek ortaya çıkmalı. Zaman ilerledikçe bizi daha da sansür edecekler. Gerçeği elde etme yeteneği geçicidir.

Case and Point: Son videomuzun Aralık 25, 2018 ve beraberindeki makalenin yayınlanmasından sonra, ana web sitemiz ve alt sitelerimiz yedeklemelerimiz de dahil olmak üzere wordpress tarafından silindi ve yok edildi. Sitemizin ve yedekleme dosyalarımızın bu ani silinmesi sayesinde, 2017 Şubat ayından Ocak 2019'a kadar sitedeki tüm bilgileri kaybettik. 2018'in ortasına kadar yapılan birçok makaleyi en az bilgi kaybıyla kurtarabildik. Şu anda sadece kurtarılamayacak 12 makale eksik. Hayal kırıklığı yaratan bunlar, ortaya koyduğumuz en değerli bilgilerden bazılarını içerir. Neyse ki, bu makaleler videoya kondu ve ne yazık ki, eşlik eden makaleler ve kaynaklar olmadan ilgili mesajlarda görüntülenebilir. Paniğe kapılmamak için... Bir süredir elitleri ifşa ediyoruz ve bu daha önce birçok kez oldu, bu son olmayacak. Söndürdüğümüz bilgiler, zaman zaman elitlerin kalbini ortaya çıkarır ve bunu öğrenmenizi engellemek için her şeyi yaparlar. Çalışmalarımızın doruğunun, onu bir kez ve son olarak açıkça ortaya çıkaracak şekilde ortaya çıkaracağını umuyoruz.

Uyandır ve gör

Geldiğiniz için teşekkürler.

Seçkin elit ailelerinin izini Cain'e kadar sürdüğünü iddia ediyor. Biz sadece bu iddiayı aldık ve bunun doğru olduğunu kanıtladık ve bunu yaparak çok daha fazlasını yaptık. Ailelerin ve onların soy ağacının bir zaman çizgisi ve tarihçesi ile yazılmış çok az kitap vardır. Aileler hakkındaki en ayrıntılı kitap sadece 1500'e kadar soyun izini sürüyor.

Lütfen EL: The Bloodlines'ın keyfini çıkarın. M.Ö. 4400'e kadar Elit ailelerin bir d0x'i.

Aşağıdaki belge Aralık 25, 2015 at 12:00 duyuyorum. Yazım hataları var olsa da, bu belgenin içeriği sağlam bir gerçektir... İnkar edilemez. Bununla birlikte, benim sözüme güvenme, kendine kanıtla. Gerçeğin seni özgür bırakmasına izin ver.

Keyfini çıkarın ve paylaşın!

EL'in İlk Yarı Video Versiyonu: Bloodlines

EL'in İkinci Yarı Video Sürümü: Bloodlines

İndir [1.54 MB]