August 1

Realizacja Gamifikacji

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Kiedy wszystko jest grą, konsekwencje nigdy nie wydają się prawdziwe. Konkurencja jest zawsze szkodliwa, ponieważ powoduje podział w ludzkości. Topoli lub niepopularny, Zwycięzca lub luźniejsze, niezależnie od tego, co „strona” skończysz na to chodzi o bycie lepszym niż wszyscy inni. Ten sposób myślenia rywalizujących niszczy naszą integralność, jak również rani otaczających nas ludzi. Ci, którzy angażują się w konkurencję, koncentrują się na jaźni, a to je rozwala, zamiast ich podnosić i ulepszać.

Coraz większa technologia, której używamy codziennie, a nastawienie to gamifikacja działań pomaga zintensyfikować to programowanie i zwiększa cechy uzyskane w konkurencji. Ten sposób myślenia dystansuje jeden od rzeczywistości, przekonań etycznych i wszelkich form interakcji społecznych. Widzimy dziś katastrofalne rezultaty tego. Spróbuj z kimś porozmawiać. Część umysłu gamifikacja nie używa, przechodzą do trybu uśpienia: logika, rozum, odpowiedzialność, lojalność, pokora, empatia, zdrowy rozsądek, prawdomówność i wiele więcej, wszystko stonowane i/lub całkowicie wyłączone. Kiedy wszystko jest grą, nie ma prawdziwych konsekwencji i dlatego działania nie mają znaczenia. Nic nie jest prawdziwe.

Prowadzi to do nieuniknionego, czyli rzeczywistości, którą widzimy w dzisiejszym pokoleniu: Rzeczywistość nie istnieje.

Nazwa gry elity to odczulanie. Ostateczna metoda zniszczenia i podbicia. Elity mogą robić, co im się podoba, ponieważ ludzkość jest już zbyt odczulona, jednak popchną ją do granic możliwości, dopóki każda iskra nie zostanie kontrolowana i wypacana. Ponieważ etyka i moralność są już wyczerpane podczas rozwoju, (dzięki pokoleniom dorastającym w mediach społecznościowych, grach, telewizji i filmach) wiele organizacji rządowych rekrutuje nastolatków graczy i innych młodych, nieświadomych internautów, aby służyli jako szpiedzy i kapusy w różnych społecznościach.

Zło rozwija się tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie nic nie robią. Ponieważ nasze myśli kontrolują nasze działania, to nasze myśli, nasze umysły, elity są zawsze tak głęboko skoncentrowane.

Wszystko, czego potrzebują, to kontynuacja depilacji umysłów młodych poprzez to dobrowolne programowanie; praca jest dla nich wykonywana sama, a nawet za to płacisz. Dzieci nie są chronione, a my wszyscy jesteśmy pochłonięci degradacją ludzkości.

Pamiętaj, że to elity wierzą w przetrwanie najsilniejszych.

To elity są określane jako „najsilniejszy”. W końcu w rzeczywistości wszyscy jesteśmy równi.

Nie dajcie się zwieść.

Mamy nadzieję, że spodoba się wam seria „Twarz Like the Sun „o Gamifikacji naszego Towarzystwa.

Pt 1

Jak maszyny przejmują naszą pracę, co ludzie zrobią? Jest prawdopodobne, będą grać w gry. Gry wideo. W tym filmie omówiono implikacje i filozofię ruchu zarówno od science fiction, jak i fantazji, po najbardziej wpływowych naukowców.

Pt 2

Technologia kryptowaluta i blockchain, zwłaszcza z najnowszymi wiadomościami o #Facebook wydaniu ich Global Coin #Libra w nadziei na uzyskanie wpływów w przyszłości finansów. Tak, Facebook będzie bankiem.

Pt 3

TRON, CARDANO i Darksiders: Genesis przez obiektyw gamifikacji i Proroctwa Biblii.


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 01/08/2019 by admin in category "Mind Kontrol

Leave a Reply

Your email address will not be published.