August 1

Oyunlaştırmanın Gerçekleştirilmesi

en flag
da flag
nl flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
ja flag
ko flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag
sv flag
tr flag
Listen to Article
Voiced by Amazon Polly

Her şey bir oyun olduğunda, sonuçları asla gerçek gibi gözükmez. Rekabet her zaman zararlıdır çünkü insanlık bir bölünme yapar. Kavak ya da sevilmeyen, Kazanan ya da daha gevşek, hangi “yan” sonuna kadar herkesten daha iyi olmakla ilgilidir. Rakip olan bu zihniyet, çevremizdeki kişilere zarar verdiği kadar kendi bütünlüğümüzü de etkiliyor. Kendilerini rekabete dahil edenler benliğe odaklanırlar ve bu onları yükseltmek ve geliştirmek yerine onları küçük düşürüyorlar.

Her gün kullandığımız giderek artan teknoloji ve zihniyet faaliyetlerin bu oyun bu programlamayı yoğunlaştırmaya yardımcı olur ve rekabette elde edilen özellikleri artırır. Bu zihniyet, bir kişiyi gerçeklikten, etik inançlardan ve toplumsal etkileşimin her türlü biçiminden daha da uzaklaştırır. Bugün bunun yıkıcı sonuçlarını görüyoruz. Biriyle gerçek bir tartışma yapmayı dene. Zihin gamification parçaları kullanmaz, uyku moduna geçin: mantık, akıl, sorumluluk, sadakat, tevazu, empati, sağduyu, doğruluk ve çok daha fazlası, hepsi bastırılmış ve/veya tamamen kapanmıştır. Her şey bir oyunsa, gerçek bir sonuç yoktur ve bu nedenle eylemler önemli değildir. Hiçbir şey gerçek değil.

Bu, günümüz neslinde gördüğümüz gerçeğin kaçınılmaz olduğu gerçeğe yol açar: Gerçeklik yok.

Seçkinlerin oyununun adı duyarsızlaşmadır. Nihai yok etme ve fethetme yöntemi. Seçkinler istedikleri her şeyi yapabilirler, çünkü insanlık zaten çok duyarsızlaşmıştır, ancak her kıvılcım kontrol edilene ve çarpık olana kadar onu sınıra zorlayacaklardır. Gelişim sırasında etik ve ahlak zaten tükendiğinden, (sosyal medya, oyun, TV ve filmlerle büyüyen nesiller sayesinde) birçok hükümet kuruluşu genç oyuncuları ve diğer genç, cahil internet kullanıcılarını çeşitli topluluklarda casus ve muhbir olarak hizmet etmek için işe alıyor.

Kötülük sadece iyi insanlar hiçbir şey yapmadığında gelişir. Düşüncelerimiz eylemlerimizi kontrol ettiğinden, düşüncelerimiz, zihinlerimiz, elit her zaman derinden odaklanmıştır.

Yapmaları gereken tek şey, bu gönüllü programla gençlerin zihinlerini bozmaya devam etmektir; iş onlar için kendi başınıza yapılır, hatta bunun için para bile ödersiniz. Çocuklar korunmasız ve hepimiz insanlığın bozulmasına kapıldık.

Unutmayın ki, en güçlü olanın hayatta kalmasına inanan seçkin kişidir.

“En güçlü” olarak anılan elittir. Sonuçta, gerçekte, hepimiz eşitiz.

Aldatılmayın.

Umarız “Face Like the Sun” serisinin “Gamification of Society” dizisini beğenirsiniz.

Puan 1

Makineler işimizi ele geçirdikçe insanlar ne yapacak? Muhtemelen, onlar oyun oynayacak. Video oyunları. Bu video, hem bilim kurgu hem de fanteziden en etkili akademisyenlere kadar hareketin ardındaki yansımaları ve felsefeleri anlatıyor.

Pt 2

Kripto para birimi ve blok zincir teknolojisi, özellikle #Facebook ile ilgili en son haberler, Global Coin #Libra yayınlayarak finansın geleceğinde etki kazanmayı umuyor. Evet, Facebook bir banka olacak.

Puan 3

TRON, CARDANO ve Darksiders: Oyun ve İncil Kehaneti objektifi aracılığıyla Genesis.


Tags: , ,
Copyright 2015. All rights reserved. See more at http://saianarchy.com

Posted 01/08/2019 by admin in category "Mind Kontrol

Leave a Reply

Your email address will not be published.